72

72

DAFTAR NAMA ANGGOTA DPRD PROVINSI NTT
SESUAI AGAMA

NO NAMA AGAMA
1 Kristien Samiyati Pati, SP Katholik
2 Inosensius Fredi Mui, ST Katholik
3 Drs. Jhon E. Parera Katholik
4 Alexander Take Ofong, S..Fil Katholik
5 Drs. Kasimirus Kolo, M.Si Katholik
6 Drs. Tobias Wanus Katholik
7 Ir. Yucundianus Lepa, M.Si Katholik
8 DR. Bele Antonius, M.Si Katholik
9 Dra. Kristofora B. Bantang Katholik
10 Kornelis Soi, SH Katholik
11 Patrianuslali Wolo, S.Pt, MM Katholik
12 Gulielmus A. demon Beribe, S.Pd Katholik
13 Hironimus Tanesib Banafanu, S.IP Katholik
14 Dolvianus Kolo, S.Pd Katholik
15 Drs. Hugo Rehi Kelembu, M.Si Katholik
16 Maximilianus Adipati Pari, SH Katholik
17 Thomas Tiba, S.Ag Katholik
18 Alfridus Bria Seran Katholik
19 Drs. Gabriel Manek, M.Si Katholik
20 Antonio Cesatino Osorio Soares Katholik
21 Yohanes Halut Katholik
22 Drs. Kasintus Proklamasi Ebu Tho Katholik
23 Agustinus Bria Seran Katholik
24 Bonifasius jebaru, SE Katholik
25 Leonardus Lelo, S.IP Katholik
26 Gabriel Suku Kotan, SH, M.Si Katholik
27 Anselmus Tallo, SE Katholik
28 Yeni Veronika, SH Katholik
29 Agustinus Lobo Katholik
30 Angelino B.Da Costa Katholik
31 Jimmy Wilbaldus Sianto Katholik
32 Laurensius Tari Wungo Katholik
33 Timotius Terang Katholik
34 Angela M. Piwung, SH Katholik
35 Josep leonaedy Ahas, S.Fil, SH Katholik
36 Ir. Oswaldus, M.Si Katholik
NO NAMA AGAMA
1 Drs. Alexander Ena, M.Si Protestan
2 Wellem Banggu Kale, SE Protestan
3 Johny Army Konay, A.Ma Protestan
4 Drs. Junus Naisunis Protestan
5 Novianto U. Pati Sangu Ate Lende Protestan
6 Aleta Kornelia Baun, SH Protestan
7 Nelson Obet Matara, S.IP, M.Hum Protestan
8 Yunus Nuhu Takandewa, S.Pd Protestan
9 David Melo Wadu, ST Protestan
10 Samuel Victor Nitti Protestan
11 Pdt. Adriana R.K.Awa Kossi, S.Th Protestan
12 Ir. Ansgerius Takalapeta Protestan
13 Viktor lerik, se Protestan
14 Eldat M.M Nenabu, SH Protestan
15 Pdt. Abraham Litinau, S.Th Protestan
16 Gabriel Abdi Beri Binna Protestan
17 Drs. Herman Hendrik Banoet, M.Si Protestan
18 Kardinad Leonard Kale Lena, SH Protestan
19 Jonathan Kana, SE Protestan
20 Ampera Seke Selan, SE Protestan
21 Ir. Cornelis Wungo Protestan
22 Jefri Un Banunaek Protestan
23 Wiston Neil Rando Protestan
NO NAMA AGAMA
1 H. Yusuf M. Tahir, SH Islam
2 Anwar Hajral, ST Islam
3 Ir. Mohammad Ansor Orang Islam
4 H. Anwar Pua Geno, SH Islam
5 Ismail J. Samau, SE, MM Islam
6 Hamdan saleh Batjo, SP Islam

DAFTAR NAMA MENURUT PARTAI
KEANGGOTAAN DPRD PROVINSI NTT

NO NAMA PARPOL
1 Ir. Mohammad Ansor Orang GOLKAR
2 Samuel Victor Nitti GOLKAR
3 Pdt. Adriana R.K.Awa Kossi, S.Th GOLKAR
4 Drs. Hugo Rehi Kelembu, M.Si GOLKAR
5 Maximilianus Adipati Pari, SH GOLKAR
6 H. Anwar Pua Geno, SH GOLKAR
7 Thomas Tiba, S.Ag GOLKAR
8 Ir. Ansgerius Takalapeta GOLKAR
9 Alfridus Bria Seran GOLKAR
10 Drs. Gabriel Manek, M.Si GOLKAR
11 Eldat M.M Nenabu, SH GOLKAR
12 DR. Bele Antonius, M.Si PDI-P
13 Nelson Obet Matara, S.IP, M.Hum PDI-P
14 Yunus Huhu Takandewa, S.Pd PDI-P
15 David Melo Wadu, ST PDI-P
16 Dra. Kristofora B. Bantang PDI-P
17 Kornelis Soi, SH PDI-P
18 Patrianus Lali Wolo, S.Pt, MM PDI-P
19 Gulielmus A. Demon Beribe, S.Pd PDI-P
20 Hironimus Tanesib Banafanu, S.IP PDI-P
21 Dolvianus Kollo, S.Pd PDI-P
22 Viktor Lerik, SH GERINDA
23 Antonio Casatino Osorio Soares GERINDA
24 Pdt. Abraham Litinau, S.Th GERINDA
25 Yohanes Halut GERINDA
26 Drs. Kasintus Proklamasi Ebu Tho GERINDA
27 Gabriel Abdi Beri Binna GERINDA
28 Agustinus Bria Seran GERINDA
29 Drs. Herman Hendrik Banoet, M.Si GERINDA
30 Drs. Alexander Ena, M.Si NASDEM
31 Wellem Banggu Kalle, SE NASDEM
32 Kriestien Samiyati Pati, SP NASDEM
33 Inosensius Fredy Mui, ST NASDEM
34 Drs. Jhon E. Parera NASDEM
35 Alexander Take Ofong, S..Fil NASDEM
36 Drs. Kasimirus Kolo, M.Si NASDEM
37 Johny Army Konay, A.Ma NASDEM
38 Kardinad Leonard Kale Lena, SH DEMOKRAT
39 Wiston Neil Rando DEMOKRAT
40 Jonathan Kana, SE DEMOKRAT
41 Bonifasius jebaru, SE DEMOKRAT
42 Leonardus Lelo, S.IP DEMOKRAT
43 Gabriel Suku Kotan, SH, M.Si DEMOKRAT
44 Anselmus Tallo, SE DEMOKRAT
44 Anselmus Tallo, SE DEMOKRAT
45 Ampera Seke Selan, SE DEMOKRAT
46 Drs. Junus Naisunis PKB
47 Novianto U. Pati Sangu Ate Lende PKB
48 Drs. Junus Naisunis PKB
49 Ir. Yucundianus Lepa, M.Si PKB
50 Aleta Kornelia Baun, SH PKB
51 Jimmy Wilbaldus Sianto HANURA
52 Hamdan saleh Batjo, SP HANURA
53 Laurensius Tari Wungo HANURA
54 Timotius Terang HANURA
55 Angela M. Piwung, SH HANURA
56 Ir. Cornelis Wungo PAN
57 Yeni Veronika, SH PAN
58 Agustinus Lobo PAN
59 Ismail J. Samau, SE, MM PAN
60 Angelino B.Da Costa PAN
61 Josep leonaedy Ahas, S.Fil, SH PKPI
62 Ir. Oswaldus, M.Si PKPI
63 Jefri Un Banunaek PKPI
64 H. Yusuf M. Tahir, SH PKS
65 Anwar Hajral, ST PKS

DAFTAR NAMA ANGGOTA DPRD PROVINSI NTT
SESUAI TK. PENDIDIKAN

NO NAMA PENDIDIKAN
1 DR. Bele Antonius, M.Si S3 ( DOKTOR )
2 Drs. Alexander Ena, M.Si S2 ( PASCA SARJANA )
3 Drs. Kasimirius Kolo, M.Si S2 ( PASCA SARJANA )
4 Ir. Yucundianus Lepa, M.Si S2 ( PASCA SARJANA )
5 Nelson Obet Matara, S.IP, M.Hum S2 ( PASCA SARJANA )
6 Samuel Victor Nitti S2 ( PASCA SARJANA )
7 Drs. Hugo Kelambu, M.Si S2 ( PASCA SARJANA )
8 Drs. Gabriel Manek, M.Si S2 ( PASCA SARJANA )
9 Drs. Herman Hendrik Banoet, M.Si S2 ( PASCA SARJANA )
10 Gabriel Suku Kotan, SH, M.Si S2 ( PASCA SARJANA )
11 Ir. Cornelis Wungo S2 ( PASCA SARJANA )
12 Angelino B.Da Costa, SH, M.Hum S2 ( PASCA SARJANA )
13 Ir. Oswaldus, M.Si S2 ( PASCA SARJANA )
14 Patrianus Lali Wolo, S.Pt, MM S2 ( PASCA SARJANA )
15 Ismail J. Samau, SE, MM S2 ( PASCA SARJANA )
16 Kriestien Samiyati Pati, SP S1 / D IV ( SARJANA )
17 Inosensius Fredy Mui, ST S1 / D IV ( SARJANA )
18 Drs. Jhon E Parera S1 / D IV ( SARJANA )
19 Alexander Take Ofong, S.Fil S1 / D IV ( SARJANA )
20 Drs.Tobias Wanus S1 / D IV ( SARJANA )
21 Dra. Kristofora B. Bantang S1 / D IV ( SARJANA )
22 Kornelis Soi, SH S1 / D IV ( SARJANA )
23 Gulielmus A. Demon Beribe, S.Pd S1 / D IV ( SARJANA )
24 Hironimus Tanesib Banafanu, S.IP S1 / D IV ( SARJANA )
25 Dolvianus Kolo, S.Pd S1 / D IV ( SARJANA )
26 Maximilianus Adipati Pari, SH S1 / D IV ( SARJANA )
27 Thomas Tiba, S.Ag S1 / D IV ( SARJANA )
28 Alfridus Bria Seran, ST S1 / D IV ( SARJANA )
29 Yohanes Halut S1 / D IV ( SARJANA )
30 Drs. Kasintus Proklamasi Ebu Tho S1 / D IV ( SARJANA )
31 Agustinus Bria Seran S1 / D IV ( SARJANA )
32 Bonifasius Jebaru , SE S1 / D IV ( SARJANA )
33 Leonardus Lelo, S.IP S1 / D IV ( SARJANA )
34 Pdt. Adriana R.K. Awa Kossi, S.Th S1 / D IV ( SARJANA )
35 Ir. Ansgerius Takalapeta S1 / D IV ( SARJANA )
36 Viktor Lerik, SE S1 / D IV ( SARJANA )
37 Eldat M.M Nenabu, SH S1 / D IV ( SARJANA )
38 Pdt. Abraham Litinau, S.Th S1 / D IV ( SARJANA )
39 Kardinand Leonard Kale Lena, SH S1 / D IV ( SARJANA )
40 Jonathan Kana, SE S1 / D IV ( SARJANA )
41 Ampera Seke Selan, SE S1 / D IV ( SARJANA )
42 Wellem Banggu Kale, SE S1 / D IV ( SARJANA )
43 Drs. Junus Naisunis S1 / D IV ( SARJANA )
44 Yunus Huhu Takandewa, S.Pd S1 / D IV ( SARJANA )
45 David Melo Wadu, ST S1 / D IV ( SARJANA )
46 Wiston Neil Rando S1 / D IV ( SARJANA )
47 Aleta Kornelia Baun, SH S1 / D IV ( SARJANA )
48 H. Yusuf M. Tahir, SH S1 / D IV ( SARJANA )
49 Anwar Hajral, ST S1 / D IV ( SARJANA )
50 Ir. Mohammad Ansor Orang S1 / D IV ( SARJANA )
51 H. Anwar Pua Geno, SH S1 / D IV ( SARJANA )
52 Timotius Terang S1 / D IV ( SARJANA )
53 Angela M. Piwung, SH S1 / D IV ( SARJANA )
54 Josep Leonaedy Ahas, S.Fil, SH S1 / D IV ( SARJANA )
55 Anselmus Tallo, SE S1 / D IV ( SARJANA )
56 Johny Army Konay, A. Ma DI / DII / DIII ( DIPLOMA )
57 Gabriel Abdi Beri Binna DI / DII / DIII ( DIPLOMA )
58 Novianto U. Pati Sangu Ate Lende SMA / SMK
59 Antonio Cesatino Osorio Soares SMA / SMK
60 Jefri Un Banunaek SMA / SMK
61 Agustinus Lobo SMA / SMK
62 Laurensius Tari Wungo SMA / SM

 

Polling

Bagaimana Tampilan Website Ini?

Statistik Pengunjung

Hari Ini762
Kemarin845
Minggu Ini2672
Bulan Ini18348
Total223493
Powered by CoalaWeb
Go to top
Our website is protected by DMC Firewall!
mersin escort
atasehir escort
kartal escort
bostanci escort
film izle
film izle,türkce film izle,dublaj izle,cakallarla dans 4 izle,4k film izle,hd izle
assasin's creed izle,cakallarla dans 4 izle,film izle,full hd film izle,panta film,hd film